WIN EURASIA 2021 fuarı, 10-13 Kasım 2021 tarihlerine ertelenmiştir.

Mart ayında yapılması planlanan WIN EURASIA 2021 fuarı, 10-13 Kasım 2021 tarihlerine ertelenmiştir.

 WIN EURASIA 2021 fuarı, 10-13 Kasım 2021 tarihlerine ertelenmiştir.

 

Mart ayında yapılması planlanan WIN EURASIA 2021 fuarı, 10-13 Kasım 2021 tarihlerine ertelenmiştir. Yoğun bir araştırma ve değerlendirme süreci sonunda, pandeminin küresel ölçekteki mevcut durumunu da göz önünde bulundurarak, Hannover Fairs Turkey olarak WIN EURASIA'yı yaklaşık dokuz ay erteleme kararı aldık.

 

Devam eden pandemi, artan kısıtlamalar ve yeniden başlayan sokağa çıkma yasakları nedeniyle piyasalarda belirsizliklerbulunmakta. Mevcut duruma göre yıl ortasına kadar aşıların insanlar için önemli koruma sağlayacak düzeye ulaşacağını umuyoruz. Bu nedenle yılın son çeyreğinin WIN EURASIA için daha uygun olacağını düşünüyoruz. Hannover Fairs Turkey, almış olduğu bu kararla, müşterilerinin ve destekçilerinin 2021 yılı için güvenilir bir şekilde planlama yapmasına da olanak sağlamayı amaçlamaktadır.

 

Şu andailgili sektörlerle görüşmeler yaparak, fuarın konsepti ile ilgili son detaylar üzerinde çalışıyoruz ve Şubat ayı sonunda sizlere bu konuda açıklama yapacağız.


Bu bilinçten yola çıkarak, şu an Hannover Fairs Turkey bünyesindeki tüm fuarlarımız için, ConnectionDays dijital platformu üzerinden global işbirliği oluşturma ve yeni işbirliklerinin yaratılması noktasında fayda oluşturabilecek çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Yeni yılın, 2020 yılına göre hepimiz için daha iyi geçeceğinden eminiz. Bu anlamda tüm katılımcılarımıza, ziyaretçilerimize ve destekçilerimize mutlu ve en önemlisi sağlıklı bir yıl diliyoruz.

 

 

Saygılarımızla,

 

WIN EURASIA Ekibi